پارسی جو، باردیگر در قاب برنامه بی‌سیم شبکه نسیم

برنامه‌ی تلویزیونی بی‌سیم از شبکه‌ی نسیم، یکی دیگر از قسمت‌های خود را به معرفی جستجوگرهای بومی و در راس آن‌ها پارسی‌جو اختصاص داد. در این برنامه جستجوی علمی پارسی جو نیز به عنوان سرویسی برای یافتن پاسخ سوالات علمی معرفی شد. برای آگاهی و تماشای ویدئوی این برنامه در ادامه با ما باشید.


معرفی جستجوگر پارسی جو در برنامه به‌روز شبکه سوم سیما

برنامه تلویزیونی به‌روز که جمعه‌ها از شبکه سوم صدا و سیما پخش می‌شود در جدیدترین برنامه خود به معرفی جستجوگر بومی پارسی‌جو و سرویس‌های آن پرداخت. اگر موفق به دیدن این برنامه نشدید می‌توانید ویدیوی آماده شده در ادامه مطلب را مشاهده کنید و نظر خود را دراین باره با ما به‌اشتراک بگذارید.


استقبال کاربران از معرفی جستجوگر بومی پارسی‌جو در برنامه‌ بی‌سیم شبکه‌ی نسیم

بالاخره پای موتور جستجوی بومی پارسی‌جو هم به برنامه‌ی تلویزیونی بی‌سیم در ۶ اسفندماه ۹۴ باز شد. این برنامه که به‌صورت کامل به معرفی جستجوگرها اختصاص داشت، در یکی از مهم‌ترین آیتم‌های خود به معرفی جستجوگر پارسی‌جو پرداخت. در صورتی که موفق به دیدن آیتم معرفی موتورجستجوی پارسی‌جو دراین برنامه نشده‌اید، می‌توانید آن را از بخش انتهایی تماشا، و یا دانلود کنید.


معرفی جستجوگر بومی پارسی‌جو در صدا و سیمای مرکز یزد

در تاریخ ۲۵ آبان ماه ۱۳۹۴، صدا و سیمای مرکز یزد از روند طراحی و ساخت اولین موتور جستجوگر ایرانی توسط پژوهشگران دانشگاه یزد و تجاری‌سازی آن خبر داد. برای اطلاع و مشاهده‌ی مشروح کامل این خبر لطفا تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.


سخن مدیر جستجوگر ایرانی درباره استفاده کاربران کشورهای روسی‌زبان از موتور جستجوی یاندکس روسیه

مدیر موتور جستجوی بومی گفت: ماشینی کردن فرآیند درک و برداشت مفاهیم از یک زبان مهم‌ترین چالش و عامل موفقیت موتور جستجوی بومی است، همچنانکه کاربران ۵ کشور روسی‌زبان از موتور جستجوی یاندکس روسیه استفاده می‌کنند.


شناسایی میلیون‌ها واژه فارسی در جستجوگر ملی

از مجموع یکصد میلیون واژه شناسایی شده حدود ۱۰ میلیون کلمه از لحاظ املائی و مفهومی صحیح است که البته پردازشگر زبان پارسی جو می تواند حتی عبارت های نادرست را شناسایی و آن را به شکل صحیح جستجو کند.


صفحه 4 از 5

خبرهای یک هفته گذشته

هیچ مطلبی پیدا نشد!