پارسی‌جو؛ بزرگترین جستجوگر موسیقی فارسی‌

موتور جستجوگر ملی با گذشتن از خزش دو میلیون فایل صوتی در فضای وب به بزرگترین جستجوگر این حوزه در بین کشورهای فارسی زبان دنیا مبدل شد. برای کسب اطلاعات بیشتر، خبر زیر را به نقل از عصرایران بخوانید.


مصاحبه شبکه خبر با مدیرعامل جستجوگر ایرانی پارسی جو

شبکه خبر در بحث جستجوگرهای ایرانی به سراغ مدیرعامل قدرتمندترین جستجوگر ایرانی، پارسی جو رفت تا درباره توانایی این جستجوگر در حوزه زبان فارسی پرسش های خود را مطرح کند. در ادامه مشروح کامل این مصاحبه ذکر شده است.


در ۵ سال آینده، نزدیک به ۲۰۰۰ نفر در جستجوگر پارسی‌جو مشغول به‌کار می‌شوند (ویدیو)

بخش خبری شبکه ۵ صدا و سیما در مصاحبه با دکتر زارع، مدیرعامل جستجوگر ایرانی پارسی جو به توانایی های این جستجوگر در حوزه وب فارسی پرداخت. برای آگاهی از جزئیات، تا پایان این خبر پرس‌وجو را همراهی کنید.


پارسی جو در برنامه به‌روز شبکه‌ی ۳ سیما

با توجه به داغ بودن بحث شبکه ملی اطلاعات و اهمیت بالای جستجوگرهای بومی، برنامه به روز شبکه ۳ سیما در پخش ۱۲ شهریور ۹۵ باز به سراغ قدرتمندترین جستجوگر ایرانی، پارسی جو رفت و تلاش کرد بخشی از امکانات این جستجوگر را به کاربران خود معرفی کند.


"پرچم ایران"، محبوب‌ترین تصویر در بین کاربران فارسی‌زبان

مدیر موتور جستجوگر پارسی‌جو عنوان کرد از ابتدای سال ۹۵ تاکنون بیشترین تصویری که کاربران جستجوگر پارسی جو علاقمند به دیدن آن بودند تصویر پرچم ایران بوده است. جزئیات این خبر که با پوشش خبری تعدادی از خبرگزاری‌ها صورت گرفته، در ادامه بیان شده است.


به نقل از ایسنا: جوان‌ها بیشترین استفاده‌کننده از تحلیلگر شاخص پارسی‌جو

بر اساس ارزیابی‌های صورت گرفته از زمان رونمایی سرویس "شاخص" به عنوان تنها تحلیلگر وب فارسی کشور، بیشترین استقبال از سوی نوجوانان و جوانان بوده است. متن این خبر به نقل از ایسنا در ادامه به طور کامل تشریح شده است.


مقاله مفصل روزنامه ایران با تیتر: پارسی‌جو بعد از گوگل مورد توجه کاربران

پس از قرار گرفتن پارسی‌جو در جایگاه دوم موتورهای جستجو و توجه بیشتر کاربران ایرانی به این جستجوگر بومی نسبت به موتورجستجوی پرقدرت بینگ ، روزنامه‌ی ایران در یک مقاله‌ اقدام به تحلیل نقش جستجوگر بومی پارسی‌جو در میان کاربران ایرانی کرد. در ادامه خلاصه‌ای از این تحلیل را بازگو خواهیم کرد.


جویشگر پارسی‌جو بالاتر از بینگ قرار گرفت

شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۵ به نقل از عصر ایران- رئیس پژوهشکده فناوری اطلاعات پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرد بر اساس بررسی‌های انجام شده و آمار به دست آمده در خصوص استفاده‌ی کاربران ایرانی فضای مجازی از موتورهای جستجو، جویشگر بومی پارسی‌ جو نسبت به موتور جستجوی قدرتمند بینگ، از محبوبیت بیشتری در میان کاربران برخوردار است.


صفحه 3 از 5

خبرهای یک هفته گذشته

هیچ مطلبی پیدا نشد!