پوشش خبری خبرگزاری مهر از مسابقه یه قدم اینجا بردار

پوشش خبری خبرگزاری مهر از مسابقه یه قدم اینجا بردار

جستجوگر ایرانی پارسی‌جو، در مسابقه‌ خود با عنوان یه‌قدم اینجا بردار، جوایز جذابی مثل اسکوتر برقی و کنسول بازی PS۴، به برندگان اهدا می‌کند.

به گزارش خبرگزاری مهر، تفریحات، درس‌خواندن و حتی ارتباطات کودکان و نوجوانان به‌دلیل فراگیر شدن اینترنت و شبکه‌های اجتماعی، تفاوت زیادی با سال‌های قبل داشته است. آنها از پشت کامپیوتر و از طریق گوشی‌های خود، قبایلشان را رهبری می‌کنند تا دهکده‌هایشان غارت نشود. در واقع ارتباط آن‌ها با دنیای واقعی و اطرافیانشان کمتر شده و بیشتر وقت خود را در اینترنت و فضای مجازی می‌گذرانند.

 در همین راستا جستجوگر ایرانی پارسی‌جو با هدف نزدیک‌تر شدن والدین و فرزندان در دنیای اینترنت، مسابقه‌ای را با نام «یه ‌قدم اینجا بردار»، در قالب یک بازی جذاب اینترنتی برگزار کرده است. علاقه‌مندان می‌توانند علاوه بر اینکه شانس خود را برای بردن جوایز این مسابقه امتحان می‌کنند، با تکنولوژی جستجوی پاک این جستجوگر بیشترآشنا شوند.

دکتر امیرعلی خیراندیش، مدیراجرایی پارسی‌جو می‌گوید: مسابقه یه قدم اینجا بردار به‌شکلی طراحی شده تا خانواده‌ها به‌همراه فرزندانشان زمانی را کنار هم در دنیای اینترنت برای انجام روال این مسابقه بگذرانند و شروعی برای درک متقابل آن‌ها در دنیای اینترنت از ‌یکدیگر باشد. شعار این مسابقه، یه‌قدم اینجا بردار، انتخاب شده تا در واقع از پدرمادرها بخواهیم با همراهی فرزندانشان در اینترنت و همچنین تشویق آن‌ها به استفاده از جستجوگر داخلی و تکنولوژی جستجوی پاک، قدم جدیدی برای آینده و سلامت فکری آن‌ها بردارند.

مدیر اجرایی پارسی‌جو امیدوار است که این مسابقه، با همراهی خانواده‌های ایرانی، موجب اقبال جامعه به استفاده از محصولات داخلی شود که در آن‌ها نیازها و فرهنگ بومی و ایرانی لحاظ شده است.

روند مسابقه یه قدم اینجا بردار بدین شکل است که به همراه فرزندانتان به چند سوال ساده جواب داده و با توجه به امتیازی که به دست می‌آورید، در قرعه‌کشی ۳ اسکوتر برقی و ۳ کنسول بازی PS۴ شرکت داده می‌شوید. برای هر سوال راهنمایی آماده شده که با استفاده از آن می‌توانید، سریع‌تر جواب سوالات را پیدا کنید.

یه قدم اینجا بردار در پایان هر هفته بین تمامی افرادی که تصویر دریافتی از مسابقه را در اینستاگرام با هشتگ #یه_قدم_اینجا_بردار به اشتراک بگذارند، ۳ تبلت جایزه می‌دهد.

مسابقه یه قدم اینجا بردار را  می‌توانید هم از طریق وب و مرورگر و هم از طریق بات تلگرام شروع کنید.

لازم به ذکر است سیستم جستجوی پاک پارسی‌جو بستر امن و سالمی را فراهم می‌کند تا خانواده‌ها بدون نگرانی شاهد استفاده فرزندانشان از امکانات و مزایای اینترنت باشند. پارسی‌جو تلاش دارد تا متناسب با فرهنگ و نیاز ایرانی برای هر جستجوی فارسی، جواب درست و مطمئنی ارائه دهد.

مجموع رتبه (0)
0 از 5 ستاره

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

پیوست ها

امتیاز این آیتم :
0

خبرهای یک هفته گذشته

هیچ مطلبی پیدا نشد!