معرفی پرس‌وجو

در بازار کنونی، محتوا در شکل‌های مختلف آن ( متن، کلیپ، اینفوگرافیک و..) به بزرگ‌ترین پیوند دهنده کسب‌‌وکارهای کوچک و بزرگ با کاربران و مشتریان تبدیل شده است. در واقع یکی از عواملی که می‌تواند به تاثیرگذاری و رونق بیشتر کسب‌وکارها بر کاربران منجر شود، محتوای باکیفیت و صادقانه است. به همین دلیل است که شرکت‌ها و حتی استارت‌آپ‌ها  تلاش دارند تا از طریق تولید محتوای تخصصی و رایگان، علاوه بر تأثیرگذاری و ارتباط بیشتر با کاربران و مشتریان خود، سطح وفاداری آن‌ها را نیز افزایش دهند.

حوزه کاری گسترده، ابعاد ملی، سرویس‌های متنوع و تکنولوژی بالای پیاده سازی شده در جستجوگر بومی پارسی‌جو، این شرکت را بر آن داشت که با ایجاد یک بلاگ آنلاین و جامع، به تولید محتوای ارزشمند برای کاربران بپردازد.

در این راستا، بلاگ رسمی پارسی‌جو با نام پرس‌وجو در روز سه‌شنبه ۲۸ اردیبهشت‌ماه، همزمان با تولد ۶ سالگی جستجوگر پارسی‌جو، کار خود را آغاز کرد تا کاربران در آن علاوه بر آشنایی با سرویس‌ها و خدمات پارسی‌جو بتوانند به محتوای غنی و مورد نیاز خود به سادگی هر چه تمام‌تر دست پیدا کنند .

در واقع پرس‌وجو نزدیک‌ترین پل ارتباطی کاربران با مجموعه پارسی‌جو خواهد بود که از طریق آن می‌توانند از آخرین تغییرات، سرویس‌ها، امکانات جدید و هر آنچه که در  این مجموعه  به عنوان یک اتفاق یا حرکت جدید قلمداد می‌شود دست یابند. مقالات آموزشی، معرفی سرویس‌ها و امکانات، شرح ابعاد تکنیکی و تخصصی پارسی‌جو، خبرهای حوزه جستجو و آی‌تی، آمارهای جذاب و محبوب از پارسی‌جو، بخش نظرات و پرسش و پاسخ و ویدیوهای جالب از مهم‌ترین بخش‌های این بلاگ خواهد بود.

لازم به ذکر است جستجوگر پارسی‌جو به‌عنوان قوی‌ترین موتور جستجوی فارسی توسط جمعی از متخصصین و نخبگان دانشگاهی کشور در سال ۱۳۸۸ و در قالب شرکت دانش‌بنیان وب‌پردازان نوین پارسی‌جو شروع‌ به‌کار کرد. نسخه اول این جستجوگر در ۲۸ اردیبهشت ۱۳۸۹ با پوشش یک‌میلیون صفحه  بر روی وب قرار گرفت که هم‌اکنون نسخه پنجم این موتور جستجو با پوشش بیش از یک و نیم میلیارد صفحه  و ارائه بیش از ۱۸ سرویس متنوع فعال است.

پارسی‌جو رسالت خود را بر فراهم‌کردن بستری امن و مطمئن برای جستجوهای اینترنتی کاربران ایرانی، ایجاد سرویس‌های متنوع و کاربردی ( خبر، ویدیو، آوا و موزیک، نقشه، آب‌وهوا، بازار، دانلود، تصویر، ترجمه، استخدام، ورزش)، رفع نیازهای مختلف پارسی زبانان در حوزه وب و پیشبرد دانش بومی و دانشگاهی کشور در این حوزه نهاده است.

بدون تردید پرس‌وجو با همراهی و بازخوردهای شما قادر است به حیات خود تکامل بیشتری ببخشد. در این راه بر روی همراهی شما حساب ویژه‌ای باز کرده‌ایم.

خبرهای یک هفته گذشته

هیچ مطلبی پیدا نشد!