با Adwords‌ و سیستم تبلیغات هدفمند در جستجوگرها آشنا شوید

در بسیاری از کسب‌و‌کارها، سرویس تبلیغات هدفمند می‌تواند یک متد موفق و سودآور برای بازاریابی محصولات، افزایش فروش و در مجموع داشتن یک تجارت پیشرو، باشد. اما چگونه تبلیغات هدفمند می‌تواند در رشد و توسعه‌ی کسب‌و‌کار شما موثر باشد؟ در این مقاله با ذکر ده دلیل به این سوال پاسخ خواهیم داد. با ما همراه باشید.


موتورجستجو چیست و چگونه کار می‌کند؟ (بخش دوم)

طراحی و اجرای جستجوگرها یکی از سخت‌ترین و هیجان‌انگیزترین پروژه‌های دنیای آی‌تی و وب به‌شمار می‌رود. به همین دلیل سعی داریم شما را در این مقاله دو قسمتی با تکنولوژی آن‌ها بیشتر آشنا کنیم.در قسمت اول مقاله، به بررسی مفهوم موتورهای جستجوگر و چگونگی عملکرد آن‌ها پرداختیم. در ادامه این مطلب، در بخش دوم با ما همراه باشید تا با نحوه‌ی رتبه‌بندی اطلاعات توسط موتورهای جستجوگر آشنا شویم.


موتورجستجو چیست و چگونه کار می‌کند؟ (بخش اول)

حتما بارها عبارت «موتور جستجو» به گوش شما خورده و به دفعات از انواع این ابزار جستجو استفاده کرده‌اید. اما آیا تا به حال به ماهیت و نحوه‌ی عملکرد موتورهای جستجو فکر کرده‌اید؟ در این مقاله که در دو‌بخش منتشر خواهد شد،‌ قصد داریم تا ضمن بررسی ساده‌ای از مفهوم موتور جستجوگر، شما را با نحوه‌ی عملکرد آن‌ها در رتبه‌بندی وبسایت‌ها آشنا کنیم.


آشنایی با یاندکس، موتور جستجوی بومی روسیه

گرچه به نظر می‌رسد باوجود غول قدرتمندی چون گوگل، ایده‌ی اجرای موتورهای جستجو کاری بیهوده باشد اما آمار استفاده از این موتورهای جستجوی بومی نشان از محبوبیت و کارایی متفاوت این سرویس‌هاست. در این مقاله تلاش داریم شما را با چهارمین جستجوگر برتر دنیا ،موتور جستجوی بومی روسیه، با نام یاندکس آشنا کنیم.


۲۵ سایت رایگان با امکانات باورنکردنی!

باوجود تکنولوژی موجود در عصر حاضر و گاها نادیده گرفتن مرورگرهای دسکتاپ، تاثیر این مستطیل جادویی طی سالها برقراری ارتباطات غیرقابل انکار است.در این مقاله قصد داریم شما را با ۲۵ سایت فوق العاده و رایگان آشنا کنیم.با ما همراه باشید.


صفحه 2 از 2

خبرهای یک هفته گذشته

هیچ مطلبی پیدا نشد!