افزونه شاخص پارسی جو معرفی شد

افزونه شاخص پارسی جو معرفی شد

خرداد ۱۳۹۵ پارسی جو از اولین و تنها سرویس تحلیلگر وب‌فارسی با نام شاخص رونمایی کرد. شاخص با سنجش وضعیت صفحات اینترنتی فارسی زبان، اطلاعات تحلیلی لازم را  در اختیار صاحبان وب‌سایت‌ها قرار می‌دهد. به تازگی پارسی جو با معرفی افزونه شاخص و نمایش اطلاعات تحلیلی در نوار ابزار مرورگر، دسترسی راحت و سریع به وضعیت صفحات اینترنتی را برای صاحبان وب‌سایت‌ها فراهم آورده است. مقاله زیر اطلاعاتی راجع به این افزونه به شما ارائه خواهد داد. آن را از دست ندهید.

مدت زمان زیادی از معرفی شاخص به عنوان اولین و تنها سرویس تحلیلگر وب فارسی نمی‌گذرد. شاخص پارسی‌جو، تنها سرویس بومی است که آمار و اطلاعاتی از وضعیت صفحات اینترنتی در وب فارسی ارائه می‌‌دهد. این سرویس، علاوه بر آن‌که وضعیت دیده‌شدن صفحات اینترنتی را در جستجوگر پارسی‌جو نشان می‌دهد، نرخ ارجاع لینک و تعداد کلیک بر روی آن‌ها و همچنین امتیاز صفحات اینترنتی در میان دیگر وب‌سایت‌ها را مشخص می‌کند.

پارسی جو با معرفی افزونه شاخص برای مرورگر فایرفاکس و کروم، سهولت دسترسی کاربران و صاحبان وب‌سایت‌ها به اطلاعات و آماری از وضعیت صفحات وب فارسی را فراهم آورده است.

افزونه‌ها با افزودن ویژگی‌ها و امکانات بیشتر، موجب گستردگی قابلیت‌ها و عملکرد مرورگر مورداستفاده‌ی شما می‌شوند. به کمک افزونه شاخص می‌توانید در کمترین زمان ممکن، اطلاعات تحلیلی سایت مورد نظر خود را مشاهده کنید. تنها لازم است در هنگام مشاهده وب‌سایت مورد نظر بر روی آیکن شاخص در مرورگر خود کلیک کنید تا اطلاعات لازم را مشاهده کنید. این افزونه شما را از سر زدن مداوم به وب‌سایت شاخص و وارد کردن آدرس سایت مورد نظرتان، بی‌نیاز می‌کند.

امتیاز وب‌سایت شما در افزونه‌ی شاخص، نشان دهنده وضعیت شما در بین بقیه سایت‌ها از نظر تعداد لینک‌هایی است  که از دیگر سایت‌ها به وبسایت شما ارجاع داده شده است. رتبه‌بندی نیز این وضعیت را بر اساس تعداد کلیک‌هایی که در نتایج جستجوگر پارسی‌جو بر روی سایت شما انجام شده است را نشان می‌دهد.

افزونه شاخص علاوه بر نمایش تعداد صفحات خزش شده و نمایه شده‌ی سایت شما، اطلاعاتی راجع به تعداد سایت‌های لینک دهنده به سایت شما و کلیک‌های انجام گرفته بر آن را در اختیار شما قرار می‌دهد.

افزونه شاخص پارسی جو

پیشنهاد می‌کنیم افزونه پارسی‌جو را نصب کنید و با کسب اطلاعات و آماری راجع به وضعیت وب‌سایت خود، کیفیت و کمیت وبگاهتان را تحلیل و بررسی کنید.

راهنمای نصب افزونه شاخص پارسی جو در مرورگرهای فایرفاکس و کروم را از اینجا بخوانید.

مجموع رتبه (0)
0 از 5 ستاره

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

پیوست ها

امتیاز این آیتم :
0
 • مهمان - رضا

  سلام
  رتبه سایت در شاخص با الکسا خیلی فرق داره
  الان دومین سایت ایران رو شاخص نوشته رتبه کلیک سایت 72
  درضمن نرم افزار خبر جو از سایت باز دید استفاده می کنه یا خبر پارسی جو
  همچنین این نرم افزار خیلی وقت است که به روز نشده.

 • مهمان - رضا

  سلام. دوست عزیز. رتبه کلیک و رتبه کلی سایت دو چیز متفاوت است که می تونید در همین مقاله به خوبی با مفاهیم اونا آشنا بشید. نحوه و معیار رتبه بندی پارسی جو با الکسا تفاوت داره و بدون تردید در نتایج تاثیر گذاره. الکسا بیشتر میزان بازدید کننده ها را مشاهده می کنه و بسیار وابستگی به لود شدن افزونه خودش داره درصورتی که پارسی جو یه جستجوگر هست که علاوه بر پوشش کامل وب فارسی از میزان وابستگی لینک ها و میزان کلیک ها اطلاعات بیشتری داره. نرم افزار خبر پارسی جو کاملا مستقل هست.

خبرهای یک هفته گذشته

هیچ مطلبی پیدا نشد!