سالروز تولد امام هشتم(ع) و افتخار آفرینی کاروان امام رضا در المپیک ریو مبارک باد

نویسنده: تیم پارسی‌جو
سالروز تولد امام هشتم(ع) و افتخار آفرینی کاروان امام رضا در المپیک ریو مبارک باد

پایان دهه پرنور و مبارک کرامت و میلاد هشتمین امام شیعیان ، با آغاز مدال‌آوری ایرانیان غیور در المپیک همزمان شد. پارسی‌جو این عید بزرگ و همچنین کسب دو مدال خوشرنگ طلا توسط وزنه‌برداران پر افتخار کاروان امام رضا در المپیک ریو را به همه هموطنان ایرانی تبریک و شادباش عرض می‌کند.

دهه کرامت، دهه اول ماه ذی‌العقده است که با ولادت حضرت معصومه(علیهالسلام) آغاز می‌یابد. یازدهم ذی‌القعده پایان دهه کرامت و روز میلاد هشتمین ستاره پرفروغ آسمان امامت و ولایت ، محبوب دل‌های شیعیان حضرت علی‌بن موسی‌الرضا علیه‌السلام است.

اما دهه کرامت امسال متفاوت تر از هر سال بود. در آخرین روزهای دهه پرفیض کرامت خرسند از نزدیک شدن به ولادت امام رئوف بودیم که خبر پیروزی و مدال طلای وزنه‌برداران در کاروان امام رضا طعم این شیرینی را دوچندان کرد. امام رضا (علیه‌السلام) همواره مایه‌ی برکت و خیر برای ایران و ایرانیان بوده آن‌چنان که حتی نام رضا برای هر حرکتی، تضمین برکت و موفقیت آن حرکت است. عیدی کاروان ایرانیان راهی المپیک ریو با نام امام رضا، تا کنون دو مدال طلای وزنه‌برداری در الپیک ۲۰۱۶ ریو بود که سهراب مرادی و کیانوش رستمی آن را کسب کردند.

سهراب مرادی-کیانوش رستمی

سهراب مرادی در دسته ۹۴ کیلوگرم وزنه‌برداری بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ ریو در جایگاه نخست قرار گرفت و مدال طلا را از آن خود کرد.

کیانوش رستمی نیز مدال طلای رقابت‌های دسته ۸۵ کیلوگرم را در هفتمین روز المپیک برای ایران به ارمغان آورده بود.

امیدواریم که دیگر ورزشکاران ایرانی به مدد صاحب اسم کاروان خود و همچون گذشته با تلاش و همت خود بیشترین افتخار را نصیب ایران و ایرانیان کنند.

مجموع رتبه (1)
5 از 5 ستاره

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

پیوست ها

امتیاز این آیتم :
0

خبرهای یک هفته گذشته

هیچ مطلبی پیدا نشد!