لوگوی مناسبتی پارسی‌جو به‌مناسبت آغاز سال ۲۰۱۷ میلادی

نویسنده: تیم پارسی‌جو
لوگوی مناسبتی پارسی‌جو به‌مناسبت آغاز سال ۲۰۱۷ میلادی

با آغاز سال جدید میلادی، جستجوگر پارسی‌جو، لوگوی مناسبتی خود را به حال و هوای زیبای این روزها نزدیک کرده است. ضمن تبریک به هموطنان مسیحی و ارامنه ایران، سالی پر از آرامش، موفقیت، سلامتی و اتفاق‌های خوب را برای همه مردم جهان آرزومندیم.

جشن باستانی نوروز برای همه ما ایرانیان طعمی دلنشین و عطری دل‌انگیز دارد; چرا که آغاز آن بهار زیبایی ها است و جایش را هیچ چیز نمی تواند پر کند. اما زیبایی جشن کریسمس و سنت‌های مسیحیان در شب جشن سال نو میلادی نیز فراموش نشدنی است.

کشورهایی که اقوام مسیحی دارند، در آغاز سال نوی میلادی حال و هوای خاص و متفاوتی را تجربه می‌کنند. جشن کریسمس یا نوئل جشنی است که به مناسبت آغاز سال نوی میلادی و زادروز حضرت عیسی(ع) از ۲۵ دسامبر شروع و تا ۶ ژانویه ادامه می‌یابد. اما بسیاری از کشورها، جشن‌های سال نو میلادی را آخرین روز تقویم میلادی یعنی ۳۱ دسامبر برگزار می‌کنند.

مسیحیان کشورهای مختلف بنا به فرهنگ و آداب و رسوم خود سال نو میلادی را به شکل‌های مختلف جشن می‌گیرند; اما وجه مشترک تمام آن‌ها حضور در کلیسا و آذین بندی درخت کاج به عنوان سمبل جاودانگی، است.

اقلیت مسیحیان و ارامنه عزیز نیز در ایران، اول ژانویه را به عنوان سال نوی میلادی با آداب و رسوم خاص و زیبایی جشن می‌گیرند. 

پارسی جو برای سهیم شدن در شادی هموطنان عزیز مسیحی و ارامنه، دو لوگوی مناسبتی را برای آغاز سال ۲۰۱۷ میلادی طراحی و با به اشتراک گذاری این دو لوگوی در صفحه رسمی اینستاگرام پارسی جو، انتخاب را به عهده‌ی کاربران پارسی جو گذاشت.

نظرسنجی لوگوی پارسی جو در سال ۲۰۱۷

کاربران اینستاگرامی پارسی‌جو در این نظر سنجی، لوگوی مناسبتی ۲ را انتخاب کردند.

پارسی‌جو ضمن گرامیداشت آغاز سال نوی میلادی و تبریک به اقلیت‌های مذهبی ایرانی، لوگوی مناسبتی خود را به نمایش می‌گذارد. منتظر نظرات شما درباره لوگوهای مناسبتی جدید پارسی‌جو هستیم. شما از بین این دو لوگو،‌ کدام‌یک را انتخاب می‌کنید؟

تمام لوگوهای پارسی جو را از اینجا ببینید.

مجموع رتبه (2)
5 از 5 ستاره

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

پیوست ها

امتیاز این آیتم :
0

خبرهای یک هفته گذشته

هیچ مطلبی پیدا نشد!