معرفی جستجوگر پارسی جو در برنامه به‌روز شبکه سوم سیما

معرفی جستجوگر پارسی جو در برنامه به‌روز شبکه سوم سیما

برنامه تلویزیونی به‌روز که جمعه‌ها از شبکه سوم صدا و سیما پخش می‌شود در جدیدترین برنامه خود به معرفی جستجوگر بومی پارسی‌جو و سرویس‌های آن پرداخت. اگر موفق به دیدن این برنامه نشدید می‌توانید ویدیوی آماده شده در ادامه مطلب را مشاهده کنید و نظر خود را دراین باره با ما به‌اشتراک بگذارید.

برنامه به‌روز یکی از محبوب‌ترین برنامه‌های مرتبط با تکنولوژی و آی‌تی است که معمولا روزهای جمعه از شبکه سوم صدا و سیما پخش می‌شود. این برنامه با آیتم‌های متفاوت سعی در معرفی ابزارهای جدید تکنولوژی، سایت‌ها و اپلیکیشن‌های کاربردی، بررسی محصولات هوشمند، گزارشی از نمایشگاه‌های مطرح داخلی و خارجی و.. دارد.

به‌روز در جدیدترین قسمت خود که در روز جمعه، ۲۱ خرداد ۹۵ پخش شد، به‌معرفی جستجوگر پارسی‌جو و سرویس‌های آن پرداخت. در این برنامه بخش‌های مختلف این جستجوگر برای کاربران معرفی شد و درباره سرویس‌های محبوب پارسی‌جو همانند نقشه و خبر توضیحات مختصری به کاربران ارایه گردید.

 اگر موفق به تماشای برنامه به‌روز هفته گذشته نشدید، از ویدیوی زیر می‌توانید بخش معرفی پارسی‌جو را در این برنامه تماشا کنید. نظر شما در مورد توضیحات ارایه شده در این برنامه چیست؟ آن را با ما در میان بگذارید. 

مشاهده ویدیو در آپارات ( کلیک کنید)

مجموع رتبه (5)
5 از 5 ستاره

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

پیوست ها

امتیاز این آیتم :
0

خبرهای یک هفته گذشته

هیچ مطلبی پیدا نشد!