گفتگوی زنده شبکه‌ی خبر با مدیر اجرایی پارسی‌جو

شبکه‌ی خبر صدا و سیما، جمعه ۲۱ آبان ماه ۱۳۹۵ از دکتر خیراندیش، مدیر اجرایی پروژه‌ی جستجوگر بومی پارسی‌جو، دعوت به عمل آورد و بخش فناوری اطلاعات ساعت ۱۸ را به گفتگو با ایشان اختصاص داد. برای اطلاع از جزئیات این گفتگو تا پایان این بخش ما را همراهی کنید.


مصاحبه شبکه خبر با مدیرعامل جستجوگر ایرانی پارسی جو

شبکه خبر در بحث جستجوگرهای ایرانی به سراغ مدیرعامل قدرتمندترین جستجوگر ایرانی، پارسی جو رفت تا درباره توانایی این جستجوگر در حوزه زبان فارسی پرسش های خود را مطرح کند. در ادامه مشروح کامل این مصاحبه ذکر شده است.


در ۵ سال آینده، نزدیک به ۲۰۰۰ نفر در جستجوگر پارسی‌جو مشغول به‌کار می‌شوند (ویدیو)

بخش خبری شبکه ۵ صدا و سیما در مصاحبه با دکتر زارع، مدیرعامل جستجوگر ایرانی پارسی جو به توانایی های این جستجوگر در حوزه وب فارسی پرداخت. برای آگاهی از جزئیات، تا پایان این خبر پرس‌وجو را همراهی کنید.


پارسی جو در برنامه به‌روز شبکه‌ی ۳ سیما

با توجه به داغ بودن بحث شبکه ملی اطلاعات و اهمیت بالای جستجوگرهای بومی، برنامه به روز شبکه ۳ سیما در پخش ۱۲ شهریور ۹۵ باز به سراغ قدرتمندترین جستجوگر ایرانی، پارسی جو رفت و تلاش کرد بخشی از امکانات این جستجوگر را به کاربران خود معرفی کند.


پارسی جو، باردیگر در قاب برنامه بی‌سیم شبکه نسیم

برنامه‌ی تلویزیونی بی‌سیم از شبکه‌ی نسیم، یکی دیگر از قسمت‌های خود را به معرفی جستجوگرهای بومی و در راس آن‌ها پارسی‌جو اختصاص داد. در این برنامه جستجوی علمی پارسی جو نیز به عنوان سرویسی برای یافتن پاسخ سوالات علمی معرفی شد. برای آگاهی و تماشای ویدئوی این برنامه در ادامه با ما باشید.


معرفی جستجوگر پارسی جو در برنامه به‌روز شبکه سوم سیما

برنامه تلویزیونی به‌روز که جمعه‌ها از شبکه سوم صدا و سیما پخش می‌شود در جدیدترین برنامه خود به معرفی جستجوگر بومی پارسی‌جو و سرویس‌های آن پرداخت. اگر موفق به دیدن این برنامه نشدید می‌توانید ویدیوی آماده شده در ادامه مطلب را مشاهده کنید و نظر خود را دراین باره با ما به‌اشتراک بگذارید.


صفحه 2 از 3

خبرهای یک هفته گذشته

هیچ مطلبی پیدا نشد!