افزونه شاخص پارسی جو

شاخص پارسی‌جو، تنها سرویس بومی است که با سنجش وضعیت صفحات اینترنتی فارسی زبان، اطلاعات تحلیلی لازم را در اختیار صاحبان وب‌سایت‌ها قرار می‌دهد. این سرویس، علاوه بر آن‌که وضعیت دیده‌شدن صفحات اینترنتی را در جستجوگر پارسی‌جو نشان می‌دهد، نرخ ارجاع لینک و تعداد کلیک بر روی آن‌ها و همچنین امتیاز صفحات اینترنتی در میان دیگر وب‌سایت‌ها را مشخص می‌کند.

پارسی جو با معرفی افزونه شاخص برای مرورگر فایرفاکس و کروم و نمایش اطلاعات تحلیلی در نوار ابزار مرورگر، سهولت دسترسی کاربران و صاحبان وب‌سایت‌ها به اطلاعات و آماری از وضعیت صفحات وب فارسی را فراهم آورده است.

 به کمک افزونه شاخص می‌توانید در کمترین زمان ممکن، اطلاعات تحلیلی سایت مورد نظر خود را مشاهده کنید. تنها لازم است در هنگام مشاهده وب‌سایت مورد نظر بر روی آیکن شاخص در مرورگر خود کلیک کنید تا اطلاعات لازم را مشاهده کنید. این افزونه شما را از سر زدن مداوم به وب‌سایت شاخص و وارد کردن آدرس سایت مورد نظرتان، بی‌نیاز می‌کند.

راهنمای نصب در فایرفاکس

  1. به سایت شاخص مراجعه کنید. از پایین صفحه سایت شاخص، بر روی گزینه افزونه شاخص کلیک کنید. برای دریافت مستقیم افزونه شاخص اینجا کلیک کنید.
  2. پس از باز شدن صفحه جدید روی "Add to firefox" کلیک کنید. پس از دانلود و نصب، با ریستارت کردن فایرفاکس، آیکن افزونه شاخص در سمت راست بالای مرورگر ظاهر می‌شود. بدین ترتیب با کلیک روی این آیکن، مشخصات تحلیل سایتی که هم‌اکنون در حال مرور آن هستید، نمایش داده می‌شود.

راهنمای نصب در کروم

  1. در بخش setting مرورگر خود، تب extensions را باز کنید. با فشردن گزینه Get more extensions در پایین صفحه و تایپ shakhes در کادر جستجو، افزونه شاخص در صفحه نتایج جستجو ظاهر می‌شود. می‌توانید افزونه شاخص برای کروم را از این‌جا به صورت مستقیم دریافت کنید.
  2. بر روی گزینه‌ی "ADD TO CHROME" کلیک کنید و در کادر ظاهر شده Add extension را فشار دهید. پیغام نصب موفقیت آمیز افزونه شاخص بر مرورگر کروم ظاهر می‌شود.
  3. بعد از نصب، آیکن افزونه شاخص در سمت راست بالای مرورگر ظاهر می‌شود. بدین ترتیب با کلیک روی این آیکن، مشخصات تحلیل سایتی که هم‌اکنون در حال مرور آن هستید، نمایش داده می‌شود.

افزونه شاخص علاوه بر نمایش تعداد صفحات خزش شده و نمایه شده ی سایت شما، اطلاعاتی راجع به تعداد سایت‌های لینک دهنده به سایت شما و کلیک‌های انجام گرفته بر آن را در اختیار شما قرار می‌دهد.

پیشنهاد می‌کنیم افزونه شاخص پارسی‌جو را نصب کنید و با کسب اطلاعات و آماری راجع به وضعیت وب‌سایت خود، کیفیت و کمیت وبگاهتان را تحلیل و بررسی نمایید.

خبرهای یک هفته گذشته

هیچ مطلبی پیدا نشد!