• برگ نخست
  • خبر و مقاله
  • عمومی
  • جزییات رویداد کارآفرینی محتوا و خدمات جویشگر بومی

جزییات رویداد کارآفرینی محتوا و خدمات جویشگر بومی

جزییات رویداد کارآفرینی محتوا و خدمات جویشگر بومی

فقط تا پایان روز  پنجشنبه فرصت دارید  تا در رویداد کارآفرینی محتوا و خدمات جویشگر (موتور جستجو) بومی که از ۱۵ مهرماه در دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود، شرکت کنید و از ۶۵۰ میلیون ریال جوایز این رویداد بهره مند شوید.

جویشگر تنها یک ابزار جستجو و ارائه داده نیست.جویشگر مجموعه ای از ابزارها است که با ارائه خدمات متنوع و جذاب در قالب یک وبگاه منجر به جذب بیشتر کاربران و تاثیر در زندگی آنان گردیده و از طریق تعامل با کاربران آنان در رایا فضا ضمن کسب درآمدهای بالا، می‌تواند موجب تغییر سبک زندگی آنان گردد.

رویداد حاضر برای شناسایی  ایده های برتر، کارشناسان، متخصصان و تیم های کاری علاقه مند به فعالیت در زمینه محتوا و خدمات جویشگرهای بومی تعریف شده است. برای مشارکت حداکثری علاقه مندان و همچنین برگزاری یک رویداد در سطح ملی، بخش عمده ای از مراحل رویداد به صورت مجازی انجام می شود و نیازی به حضور فیزیکی تیم ها نیست.

مخاطب این رویداد کلیه افراد و کسب و کارهای علاقه مند به موضوع محتوا و خدمات جویشگرهای بومی است.حضور در این رویداد به صورت تیمی(تیم های ۲ تا ۷ نفره) است و به صورت انفرادی نمی توان در این رویداد شرکت نمود.

دکتر علی عبدالهی دبیراجرایی این همایش با اعلام خبر آغاز به کار این همایش افزود: کلیه افراد فعال در حوزه های مختلف تولید محتوا های رایانه ای می توانند در این رویداد شرکت کرده و علاوه بر کسب تجربه و حضور در کنار دیگر فعالان این حوزه آموزش های لازم را فرابگیرند.

وی افزود: شرکت کنندگان در این رویداد در دو مرحله به رقابت می پردازند. در مرحله اول که به صورت مجازی برگزار می شود، شرکت کنندگان پس از ثبت نام اقدام به تشکیل گروه در فضای مجازی کرده و زیر نظر مربیان، همراه با همگروهی های خود اقدام به تکمیل بوم کسب و کار و توسعه ایده خود در فضای مجازی می کنند. 

در پایان مرحله اول، داوری ها نیز به صورت مجازی آغاز شده و ده تیم برتر منتخب هیات داوران ضمن دریافت یک میلیون تومان جایزه این مرحله، به مرحله بعد صعود میکنند. 

دکتر علی عبدالهی عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی در ادامه بیان کرد:  ده تیم برتر پس از صعود از مرحله نخست، فعالیت های تولید نسخه اولیه را آغاز می کنند و در پایان مرحله دوم طی مراسمی در حضور داوران، تحت شرایط مشخص، به توضیح و ارائه کسب و کار خود می پردازند . 

سه تیم برتر مجموعا ۴۵ میلیون تومان جایزه دریافت می کنند. 

از جمله نکات قابل توجه در این رویداد،  حمایت رسانه‌ها و شرکت‌های بزرگ  و همچنین حضور صاحبنظران حوزه آی‌تی کشور به‌عنوان داوران این رویداد استارتاپی است. آقای دکتر خیراندیش، مدیر اجرایی پارسی‌جو نیز از جمله داوران این رویداد هستند.

برای ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به صفحه رسمی این رویداد مراجعه کنید.

مجموع رتبه (0)
0 از 5 ستاره

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

پیوست ها

امتیاز این آیتم :
0

خبرهای یک هفته گذشته

هیچ مطلبی پیدا نشد!