نتیجه سومین نظر سنجی پرس‌وجو: "موتور جستجوی بومی را از چه نظر نیاز یک کشور می‌دانید؟"

اواخر آبان‌ماه ۱۳۹۵، پرس‌وجو سومین نظرسنجی خود را آغاز کرد. در این نظرسنجی، از ضرورت وجود جستجوگر بومی از شما پرسیدیم تا با دیدگاه‌هایتان در این باره بیشتر آشنا شویم. برای اطلاع از نتایج آرای این بار پرس‌وجو، مقاله‌ی زیر را از دست ندهید.


نتایج دومین نظرسنجی: "از کدام سرویس پارسی‌جو بیشتر استفاده می‌کنید؟"

نزدیک به سه ماه از قرار گرفتن دومین نظرسنجی پارسی‌جو بر روی بلاگ پرس‌وجو گذشته است. در این نظرسنجی که میزان علاقه و استفاده کاربران از سرویس‌های پارسی جو مورد بررسی و سنجش قرار گرفت، دو سرویس پارسی جو با اختلاف اندکی بیشترین رای را کسب کردند. برای آگاهی از نتایج این نظرسنجی در ادامه با ما همراه باشید.


جزییات رویداد کارآفرینی محتوا و خدمات جویشگر بومی

فقط تا پایان روز  پنجشنبه فرصت دارید  تا در رویداد کارآفرینی محتوا و خدمات جویشگر (موتور جستجو) بومی که از ۱۵ مهرماه در دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود، شرکت کنید و از ۶۵۰ میلیون ریال جوایز این رویداد بهره مند شوید.


نتایج اولین نظرسنجی: "علاقه‌دارید در پرس‌وجو بیشتر چه مطالبی را مطالعه کنید؟"

همزمان با رونمایی از بلاگ پارسی‌جو(پرس‌و‌جو) نظرسنجی در صفحه‌ی اصلی بلاگ پارسی‌جو درباره نوع مطالب و مقالات موردعلاقه‌ی شما عنوان شد، تا مطالبی که در ادامه کار بلاگ پرس‌وجو آماده می‌گردد به سلایقتان نزدیک‌تر باشد. در ادامه‌ی این مقاله توجه شما را به نتایج به‌دست‌آمده از این نظرسنجی جلب می‌کنیم.


چگونه در روند مصاحبه‌های کاری خود جو مثبت ایجاد کنیم؟

مصاحبه کاری یکی از موانعی است که اکثر مردم از مواجه شدن با آن هراس دارند!سوالی که همواره ذهن آن ها را درگیر خود می‌کند این است که چه باید کرد تا در مصاحبه کاری موفق  شد؟با پارسی‌جو همراه باشید تا در این مقاله به بررسی ابعاد این موضوع بپردازیم.


خبرهای یک هفته گذشته

هیچ مطلبی پیدا نشد!