آنالیز رفتار و ذائقه کاربران ایرانی در وب فارسی

در تابستان سال ۱۳۹۵، تحلیلی بر لاگ جویشگرهای بومی توسط آزمایشگاه ارزیابی خدمات وب مرکز تحقیقات مخابرات ایران (وب آزما) انجام گرفت. این مرکز با استخراج اطلاعات و داده‌کاوی آمارهای مربوط به بازدید خدمات مختلف جستجوگر بومی پارسی‌جو، میزان تمایل و سلیقه‌ی کاربران و نوع پرس‌وجوی آن‌ها را مورد بررسی و سنجش قرار داد. نتایج این تحلیل و بررسی در مقاله‌ی زیر ارائه شده است. با پرس‌وجو همراه باشید.


نقشه پارسی‌جو، با قابلیت‌های بیشتر و سرعت بالاتر، به‌روز شد

پیش‌تر در مقاله‌ی "نقشه‌ی پارسی جو، بهترین انتخاب تا رسیدن به مقصد"، شما را با سرویس نقشه‌ی پارسی جو و قابلیت‌های متعدد آن آشنا ساختیم و از خدمات ممتاز و منحصر به فرد از جمله ویژگی بومی بودن سخن به میان آوردیم و آن را وجه تمایز نقشه پارسی جو با دیگر نقشه‌های ارائه شده دانستیم. پارسی جو این بار نسخه جدید نقشه‌ی خود را با سرعتی بهتر و بهبود در ساختار و امکانات آن در اختیار کاربران قرار داده است. پرس‌وجو را همراهی کنید و از تغییرات نسخه‌ی جدید نقشه پارسی جو مطلع شوید.


آغاز به‌کار پرتال یکپارچه مدیریت APIها و جستجوی سفارشی پارسی‌جو

بسیاری از توسعه‌دهندگان وب ترجیح می‌دهند که از APIها و جستجوگرهای سفارشی در راه‌اندازی سایت مورد نظر خود بهره ببرند. پارسی‌جو، پرتال یکپارچه‌ای را به‌همین منظور تدارک دیده است که در آن جستجوگر سفارشی و API تعدادی از سرویس‌های خود را در اختیار کاربران و توسعه‌دهندگان قرار می‌دهد. برای اطلاع از ویژگی‌های پرتال یکپارچه مدیریت APIها و جستجوی سفارشی پارسی‌جو، خواندن این مقاله را به شما پیشنهاد می‌کنیم.


حضور پارسی جو در دومین همایش کشوری شهر هوشمند در تهران

دومین همایش شهر هوشمند، ۱ شهریور ۱۳۹۵ در مرکز همایشهای بین‌المللی برج میلاد با حضور شهرداری‌های ایران، مدیران عامل شرکت‌های مطرح فناوری و جمشید انصاری، معاون رییس جمهوری و رییس سازمان امور اداری و استخدامی برگزار  و به مدت دو روز نیز ادامه دارد.


پارسی‌جو استخدام می‌کند: کارشناس و متخصص بازاریابی دیجیتال

پارسی‌جو به‌عنوان قدرتمند‌ترین جستجوگر ایرانی، برای تقویت تیم بازاریابی دیجیتال خود از کارشناسان و متخصصین در این زمینه دعوت به همکاری می‌کند. شرایط و ویژگی‌های این موقعیت شغلی در پارسی جو به صورت کامل تشریح شده است.


سیستم تبلیغاتی پارسی‌جو، راهکارهای متنوع و منحصربه‌فرد برای ارتقای کسب‌وکار شما

نزدیک به ۶ سال فعالیت در بالاترین سطح از دنیای آی‌تی باعث شده است که پارسی‌جو همواره به‌عنوان یکی از مطرح‌ترین پروژه‌های پیاده شده‌ی ایرانی معرفی شود که توانسته است انبوهی از کاربران وب فارسی را به سمت خود بکشاند. این همان عاملی است که باعث شده تبلیغات در پارسی‌جو در معرض دید میلیون‌ها نفر قرار گیرد. برای آگاهی از قابلیت‌های سیستم تبلیغاتی جدیدو منحصربه‌فرد پارسی‌جو، مطالعه‌ی این مقاله را به شما پیشنهاد می‌کنیم.


نمایش نمادهای شهری ایران در پارسی‌جو

چند روزی است که اگر به صفحه اصلی جستجوگر پارسی‌جو نگاه بیندازید، طرح‌های گرافیکی از نماد‌های شهری را در آن مشاهده می‌کنید. پارسی‌جو در راستای برقراری ارتباطی پویاتر با کاربران مناطق مختلف ایران این قابلیت را به جستجوگر خود اضافه کرده است. اگر مشتاق هستید تا بیشتر درباره این تعامل جدید پارسی‌جو با کاربرانش بدانید، مقاله را تا انتها دنبال کنید.


پارسی‌جو، از اولین و تنها تحلیلگر وب فارسی با نام شاخص، رونمایی کرد

مدت زمان زیادی است که جای خالی یک آنالیزور اختصاصی و کارامد به منظور تحلیل وضعیت صفحات اینترنتی پارسی‌زبان احساس می‌شود. دانش گسترده‌ جستجوگر پارسی‌جو از وب‌پارسی موجب شد تا این جستجوگر قدرتمند بومی از جدید‌ترین سرویس خود با نام شاخص به‌عنوان یک آنالیزور ۳۶۰ درجه صفحات اینترنتی فارسی رونمایی کند.


پرس‌وجو، بلاگ رسمی پارسی‌جو، آغاز شد

پرس‌وجو، بلاگ رسمی پارسی‌جو، در روز سه‌شنبه ۲۸  اردیبهشت‌ماه، همزمان با تولد ۶ سالگی جستجوگر پارسی‌جو آغاز شد تا کاربران از طریق آن بتوانند از آخرین تغییرات، سرویس‌ها، امکانات جدید و هر آنچه که در  این مجموعه  به عنوان یک اتفاق یا حرکت جدید قلمداد می‌شود دست یابند.


صفحه 3 از 4

خبرهای یک هفته گذشته

هیچ مطلبی پیدا نشد!