تقدیر از کاربر برتر نقشه‌ی پارسی‌جو

نویسنده: تیم پارسی‌جو
تقدیر از کاربر برتر نقشه‌ی پارسی‌جو

مجموعه‌ی پارسی‌جو در اواخر سال ۹۵ از کاربر برتر نقشه‌ی پارسی‌جو برای حضور در مجموعه و شرکت در مراسم قدردانی دعوت به عمل آورد. در طی این مراسم که با حضور مدیران سازمان برگزار شد، از کاربر فعال سال ۹۵ در نقشه‌ی پارسی‌جو تقدیر شد و هدیه‌ای به رسم یادبود تقدیمشان گردید.

تعامل عمیق ، اعمال نظرات و پیشنهادات مناسب کاربران و ارائه سرویس‌های متناسب با نیاز آن‌ها از جمله ویژگی‌هایی‌است که پارسی‌جو با تکیه بر آن‌ها تاکنون توانسته در میان کاربران ایرانی جایی برای خود باز کند. افزایش استفاده از خدمات و سرویس‌های پارسی‌جو در سال ۹۵ نشان از محبوبیت و لطف و علاقه‌ی کاربران پارسی‌جو به این مجموعه بوده است.

نقشه‌ی پارسی‌جو یکی از سرویس‌های بسیار پرطرفدار پارسی‌جو است که بسیار مورد استقبال کاربران قرار گرفته است. این سرویس که جامع‌ترین سرویس نقشه‌ی بومی ایران محسوب می‌شود، به صورت کامل و گسترده مناطق جغرافیایی و جاده‌ای ایران را پوشش می‌دهد و در فواصل زمانی‌ کم و به صورت مداوم تغییرات منطقه‌ای را به‌روزرسانی می‌کند. کاربران نقشه‌ی پارسی‌جو می‌توانند مکان‌های موردنظر خود را که در نقشه وجود ندارند، در نقشه ترسیم، ویرایش و ثبت کرده و اطلاعات توصیفی و تکمیلی و عکس به آن بیافزایند.

کاربران بسیاری از این امکان نقشه‌ی پارسی‌ جو استفاده کرده‌اند و با ثبت و یا ویرایش موقعیت‌های جغرافیایی و عارضه‌هایی که در نقشه وجود نداشت و یا دارای اشکال بود، جزئیات دقیقی را به این سرویس کم نظیر ایرانی افزوده‌اند.

در زمستان سال ۱۳۹۵ پارسی‌جو طی مراسمی از کاربر برتر نقشه‌ی پارسی‌جو در سال ۹۵، آقای مجید رضائیان تشکر و قدردانی کرد. در این مراسم که با حضور دکتر زارع، مدیرعامل پارسی‌جو و دکتر خیراندیش، رئیس هیئت مدیره‌ی پارسی‌جو برگزار گردید، به پاس تمامی زحمات و حمایت‌های این دوست عزیز هدیه‌ای به رسم یادبود به ایشان تقدیم شد.

تقدیر از کاربر برتر نقشه پارسی‌جو

آقای رضائیان با ثبت و ویرایش بیش از ۲۴۰۰۰ عارضه در شهرهای اصلی کشور توانست عنوان فعال‌ترین کاربر سال ۹۵، در سرویس نقشه‌ی پارسی‌جو را از آن خود کند.

امیدواریم در سال‌های آینده بتوانیم مراسمی شایسته را با حضور همه‌ی شما فعالان و دوستداران پارسی‌جو برگزار کرده و از دلگرمی، پیگیری و همیاری شما دوستان عزیز که همه در راستای پیشرفته‌تر شدن سرویس‌ها و خدمات پارسی‌جو است، قدردانی کنیم.

آرزو داریم که در سال جدید با افزایش و بهبود قابلیت‌ها و امکانات سرویس‌های پارسی‌جو و ارائه‌ی خدماتی درخور شما ایرانیان، رضایت شما را بیش از گذشته جلب نماییم و در این راستا از هیچ‌گونه تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.

مجموع رتبه (0)
0 از 5 ستاره

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

پیوست ها

امتیاز این آیتم :
0

خبرهای یک هفته گذشته

هیچ مطلبی پیدا نشد!