اسامی برنده‌های قرعه‌کشی تبلت‌های هفتگی مسابقه یه قدم اینجا بردار

نویسنده: تیم پارسی‌جو
اسامی برنده‌های قرعه‌کشی تبلت‌های هفتگی مسابقه یه قدم اینجا بردار

نتایج قرعه‌کشی‌های هفتگی ۳ تبلت مسابقه یه قدم اینجا بردار که از تاریخ ۲۱ مرداد آغاز و تا ۱۸ شهریور، همزمان با عید بزرگ غدیر ادامه داشت مشخص شد. برای اطلاع از اسامی برنده‌ها ادامه مطلب را مطالعه کنید.

مسابقه یه قدم اینجا بردار که از شنبه ۲۱ مرداد آغاز و تا ۱۸ شهریور ادامه داشت، در طول مسابقه قرعه‌کشی هر هفته ۳ تبلت و در هفته پایانی ۳ اسکوتر و ۳ پلی‌استیشن را برگزار کرد.

روال مسابقه به این صورت بود که شرکت‌کنندگان بعد از پاسخ به ۵ سوال ساده و کسب امتیاز در صورت تمایل به مرحله بارگذاری عکس وارد می‌شدند. در این مرحله یک عکس از فرزند دلبندشان برای ما ارسال و تصویر دریافتی را در اینستاگرام با هشتگ #یه_قدم_اینجا_بردار به اشتراک گذاشتند.

قرعه‌کشی هفتگی تبلت‌ها بین عزیزانی برگزار شد که تصویر دریافتی را با هشتگ مسابقه در اینستاگرام به اشتراک گذاشته‌اند. آی‌دی تمام افرادی که صفحه اینستاگرامشان عمومی و از طریق هشتگ #یه_قدم_اینجا_بردار قابل مشاهده هست و تمام افرادی که صفحه اینستاگرامشان خصوصی و از طریق پیغام به پیج پارسی‌جو (دایرکت) اسکرین‌شات ارسال کرده‌اند در لیست ثبت و قرعه‌کشی برگزار شد.

قرعه‌کشی اسکوتر و پلی‌استیشن در هفته پایانی بین تمام شرکت‌کنندگانی برگزار شد که امتیاز لازم را کسب کرده و نیازی به اشتراک گذاشتن عکس در اینستاگرام نبود. حداقل امتیاز لازم برای ورود به قرعه‌کشی اسکوتر ۶۰ و برای ورود به قرعه‌کشی پلی‌استیشن ۸۰ امتیاز بود.

در هفته اول (۲۱ تا ۲۷ مرداد) از آغاز مسابقه یه قدم اینجا بردار بیش از ۵۰۰ نفر از شرکت‌کنندگان بعد از پاسخ به سوالات مسابقه و کسب امتیاز لازم برای ورود به قرعه‌کشی اسکوتر و پلی‌استیشن، شانس خود را برای برنده شدن ۳ تبلت هفتگی یه قدم اینجا بردار آزمودند و تصویر دریافتی از ما در آخرین مرحله از مسابقه را در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشتند. قرعه‌کشی هفته اول روز شنبه ۲۸ شهریور انجام شد و اسامی برنده‌های خوش‌شانس به شرح زیر از طریق تمام صفحات رسمی پارسی‌جو در شبکه‌های مجازی اعلام شد.

قرعه‌کشی هفته دوم (۲۸ مرداد تا ۳ شهریور) مسابقه یه قدم اینجا بردار، در روز شنبه ۴ شهریور بین بیش از هزار عکس به اشتراک‌گذاشته شده توسط شرکت‌کنندگان انجام شد و اسامی برنده‌های خوش‌شانس هفته دوم هم به شرح زیر از طریق تمام صفحات رسمی پارسی‌جو در شبکه‌های مجازی اعلام شد.

قرعه‌کشی ۳ تبلت هفته سوم (۴ تا ۱۰ شهریور) روز شنبه ۱۱ شهریور انجام و اسامی برنده‌های خوش‌شانس این دوره به شرح زیر از طریق تمام صفحات رسمی پارسی‌جو در شبکه‌های مجازی اعلام شد.

قرعه‌کشی ۳ تبلت هفته آخر (۱۱ تا ۱۸ شهریور) روز یک‌شنبه ۱۹ شهریور برگزار شد و اسامی برنده‌های خوش‌شانس مرحله آخر از قرعه‌کشی تبلت‌ها به شرح زیر از طریق تمام صفحات رسمی پارسی‌جو در شبکه‌های مجازی اعلام شد.

عکس‌های به اشتراک گذاشته شده توسط کاربران را می‌توانید از لینک زیر مشاهده کنید.

مشاهده عکس‌های ارسالی کاربران

تیم پشتیبانی مسابقه یه قدم در مجموعه پارسی‌جو سپاسگزار حضور و همراهی همه شما عزیزان از مسابقه یه قدم اینجا بردار است.

 

مجموع رتبه (0)
0 از 5 ستاره

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

پیوست ها

امتیاز این آیتم :
0

خبرهای یک هفته گذشته

هیچ مطلبی پیدا نشد!