تمام موسیقی ایران اینجاست؛ با سرویس آوای پارسی‌جو آشنا شوید

نویسنده: مریم سراستاد
 تمام موسیقی ایران اینجاست؛ با سرویس آوای پارسی‌جو آشنا شوید

اگر به دنیای موسیقی علاقه‌مند هستید و به دنبال تجربه ای خوب از جستجوی آهنگ هستید سرویس آوای پارسی‌جو بهترین گزینه برای شما خواهد بود. این مقاله به معرفی سرویس آوای پارسی‌جو اختصاص دارد.

موسیقی یکی از علایق بزرگ نسل امروز است و این علاقه به‌اندازه‌ای وسعت دارد که تبدیل به یک نیاز شده است! بله درست است! نیاز گوش دادن به موسیقی. تا آنجا که شما را وادار می‌کند ساعت‌ها در وب به جستجوی آهنگ یا آلبوم خواننده موردعلاقه‌تان بگردید، صفحه به صفحه و لینک به لینک!

با گستردگی دنیای وب به نظر می‌رسد که برای یافتن و یا دانلود موزیک و فایل صوتی دلخواهمان چندان کار سختی پیش رو نداریم. اما هرگاه که برای یافتن موزیک مورد نظر خود تلاش می‌کنیم با انبوهی از نتایج نامرتبط و سایت‌های مزاحم روبرو می‌شویم که زمان و انرژی زیادی از ما می‌گیرد و بیش از پیش جای خالی یک جستجوگر اختصاصی را حس می‌کنیم.

سرویس آوای پارسی‌جو با قدرت‌گرفتن از جستجوگر پارسی‌جو، قادر است در سریع‌ترین زمان و به‌ساده‌ترین شکل شما را در پیداکردن، پخش و دانلود موزیک یا فایل صوتی دلخواهتان به نتیجه برساند. 

کار پیدا کردن آهنگ را به آوای پارسی‌جو بسپارید و زمان بیشتری را برای گوش دادن به موسیقی اختصاص دهید. 

سرویس آوای پارسی‌جو با پوشش انبوهی از فایل‌های صوتی قادر است در کمترین زمان آهنگ موردنظر شما را در اختیارتان قرار دهد بی‌آنکه نیاز باشد درگیر صفحات و تبلیغات مزاحم شوید.

نکته قابل توجه این است که آوای پارسی‌جو به‌طور کامل با جستجوگر پارسی‌جو یکپارچه شده است به‌شکلی که اگر در خود جستجوگر پارسی‌جو هم به‌دنبال موسیقی مورد نظر خود باشید، در صفحه نتایج، علاوه بر نمایش سایت‌های شامل عبارت مورد نظر شما، لینک پخش و دانلود آن موسیقی در باکس مجزایی نمایش داده می‌شود.

برای شروع کافی است نام خواننده، آهنگ، آلبوم یا حتی متن آهنگ را در جعبه جستجوی آوای پارسی‌جو وارد کنید تا لیستی از آهنگ‌ها و اطلاعات مجزای مربوط به هریک از قبیل حجم و کیفیت در اختیارتان قرار گیرد. بدون آنکه نیاز باشد به صفحه دیگری برای پخش یا دانلود هر یک از این آهنگ‌ها مراجعه کنید، به‌صورت مستقیم قادر به پخش یا دانلود آن‌ها در همان صفحه نمایش نتایج هستید.

قابلیت‌های آوای پارسی‌جو:

  •  زودتر از دیگران از جدیدترین موزیک‌ها باخبر شوید
  • موزیک دلخواهتان را به‌صورت مستقیم و در کیفیت‌های مختلف پخش و دانلود کنید
  • بر اساس نام، خواننده، متن موزیک و نام آلبوم جستجو کنید
  • از موزیک‌هایی که دوست دارید لیست علاقه‌مندی بسازید
  • به‌سادگی از برترین و داغ‌ترین آهنگ‌ها مطلع شوید

برای شروع با آوای پارسی‌جو از آدرس ava.parsijoo.ir اقدام کنید. 

آیا تاکنون برای جستجوی موسیقی خود از آوای پارسی‌جو استفاده کرده‌اید؟ آوای پارسی‌جو همواره در حال ارتقاء می‌باشد ‌که بدون تردید برای بهترین بودن نیاز به پیشنهادات، انتقادات شما دارد. تجربه خود از آوای پارسی‌جو را می‌توانید از اینجا یا از بخش نظرات، با ما و دیگر کاربران به‌اشتراک بگذارید.

 

مجموع رتبه (3)
5 از 5 ستاره

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

پیوست ها

امتیاز این آیتم :
0

خبرهای یک هفته گذشته

هیچ مطلبی پیدا نشد!