موتورجستجو چیست و چگونه کار می‌کند؟ (بخش اول)

حتما بارها عبارت «موتور جستجو» به گوش شما خورده و به دفعات از انواع این ابزار جستجو استفاده کرده‌اید. اما آیا تا به حال به ماهیت و نحوه‌ی عملکرد موتورهای جستجو فکر کرده‌اید؟ در این مقاله که در دو‌بخش منتشر خواهد شد،‌ قصد داریم تا ضمن بررسی ساده‌ای از مفهوم موتور جستجوگر، شما را با نحوه‌ی عملکرد آن‌ها در رتبه‌بندی وبسایت‌ها آشنا کنیم.


با اپلیکیشن خبرجو، همیشه و همه‌جا باخبر باشید

اپلیکیشن خبرجو، به عنوان یک اپلیکیشن خبری بسیار قدرتمند و کارآمد مهم‌ترین اخبار روز را برای شما جمع‌آوری کرده و در اختیارتان قرار می دهد. این اپلیکیشن که بر اساس سرویس خبر پارسی‌جو طراحی شده است، شما را از صرف زمان زیاد برای پیدا کردن خبرهای متعدد بی‌نیاز می‌سازد. برای آگاهی از قابلیت‌ها و همچنین دریافت این اپلیکیشن، لطفا تا انتهای این مقاله ما را همراهی کنید.


اپلیکیشن موبایلی پارسی‌جو، یک جستجوگر همه‌کاره در جیب شما

پارسی‌جو با ارائه اپلیکیشن اندرویدی خود، در تلاش است با فراهم نمودن جستجویی آسان امکان استفاده از سرویس های متنوع خود را برای کاربران افزایش دهد. در اپلیکیشن پارسی‌جو به بسیاری از سرویس‌های ارزشمند پارسی‌جو، همیشه و همه‌جا دسترسی دارید. برای آشنایی بیشتر و دریافت این اپلیکیشن، مطالعه این مقاله را به شما پیشنهاد می‌کنیم.


تمام موسیقی ایران اینجاست؛ با سرویس آوای پارسی‌جو آشنا شوید

اگر به دنیای موسیقی علاقه‌مند هستید و به دنبال تجربه ای خوب از جستجوی آهنگ هستید سرویس آوای پارسی‌جو بهترین گزینه برای شما خواهد بود. این مقاله به معرفی سرویس آوای پارسی‌جو اختصاص دارد.


آشنایی با یاندکس، موتور جستجوی بومی روسیه

گرچه به نظر می‌رسد باوجود غول قدرتمندی چون گوگل، ایده‌ی اجرای موتورهای جستجو کاری بیهوده باشد اما آمار استفاده از این موتورهای جستجوی بومی نشان از محبوبیت و کارایی متفاوت این سرویس‌هاست. در این مقاله تلاش داریم شما را با چهارمین جستجوگر برتر دنیا ،موتور جستجوی بومی روسیه، با نام یاندکس آشنا کنیم.


۱۰ نکته و ترفند جالب برای جستجوی هوشمندانه در پارسی‌جو

 هر ابزاری روش استفاده ای دارد و موتور جستجو نیز ابزار مهم برای جویش اطلاعات در میان انبوه داده ها است.موتور‌جستجوی پارسی‌جو امکانات بسیاری را برای سهولت جستجوی کاربران خود فراهم نموده است که در ادامه به شرح این امکانات می‌پردازیم. با ما همراه باشید.


صفحه 3 از 3

خبرهای یک هفته گذشته

هیچ مطلبی پیدا نشد!