فرا رسیدن سالروز ولادت حضرت زهرا (س) ، روز مادر و روز زن مبارک باد

فرا رسیدن سالروز ولادت حضرت زهرا (س) ، روز مادر و روز زن مبارک باد

امسال بیست جمادی الاثانی در ایران تکرار می‌شود: ۱۱ فروردین ۱۳۹۵- ۲۹ اسفند ۱۳۹۵ هر دو در یک سال یکی آغاز و دیگری پایان آن- و هر دو متبرک به نام مبارک حضرت فاطمه زهرا(س). پارسی‌جو ضمن تبریک به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن، لوگوی خود را به مناسبت این روز بزرگ به نمایش می‌گذارد.

 بیستمین روز جمادی الثانی- در فضای مکه بوی یاس می‌آید، گویا زمانش فرا رسیده زمان تحقق بشارت الهی در معراج . مادر بی یاور اما همچون ۹ ماه گذشته اکنون دیگر تنها نیست، ۴ فرشته مهربان همراهش شده‌اند. و... درهای آسمان به روی زمین باز می‌شود و تجلی کوثر رخ نمایان می‌کند.

اِنّا اعطیناک الکوثر* فَصَلِّ لِرَبِّکَ واْنْحَرْ * اِنَّ شانِئَکَ هُوَ الْأَبْتَر.

صدای هلهله از عرش به گوش می‌رسد. پدر دردانه‌اش را به آغوش می‌کشد و مادر از دیدن نوزاد تازه متولد شده اشک شوق می‌ریزد.

او می‌آید تا مادری کند برای پدر، تا زنده کند ارزش زن را در جاهلیت عرب، تا همسری کند برای حیدر، تا از نسلش بدرخشند  ۱۱ ستاره‌ی آسمان امامت ، تا درک شود مظلومیت علی. او می‌آید تا تمام زنان عالم افتخار کنند که زن هستند که مادر می‌شوند که بهشت زیر پایشان است و جشن بگیرند مادرانه‌هایشان را در روز ولادت چنین بانویی

و چه زیباست که بانوی خورشید جلوه آرای آغاز بهار و پایان زمستان امسال ما شده است، پس جشن می‌گیریم قدوم مبارکش را...

فرا رسیدن سالروز ولادت حضرت زهرا (س) ، روز مادر و روز زن را به همه زنان و مادران ایران زمین تبریک عرض می‌کنیم. لوگوی مناسبتی پارسی جو در روز مادر پیشکشی است برای تمام مادران این مرز و بوم.

مادران و همسران ایران زمین، روزتان مبارک

تمام لوگوهای پارسی جو را از اینجا مشاهده کنید.

مجموع رتبه (0)
0 از 5 ستاره

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

پیوست ها

امتیاز این آیتم :
0

خبرهای یک هفته گذشته

هیچ مطلبی پیدا نشد!