فرا رسیدن ایام فرخنده‌ی دهه‌ی فجر و پیروزی انقلاب اسلامی ایران مبارک باد

فرا رسیدن ایام فرخنده‌ی دهه‌ی فجر و پیروزی انقلاب اسلامی ایران مبارک باد

ایام مبارکی است، روزهایی که در تاریخ ایران تا ابد ماندگار می‌ماند، روزهایی که با ورود بزرگ مرد تاریخ شروع و به پیروزی انقلاب اسلامی منتهی شد. آغاز این ایام سراسر شور و امید بر شما مبارک باد.

والفجرِ و لَیالٍ عَشْر...

درست از زمانی که بانگ الله‌اکبر از فراز بام‌ها طنین‌انداز شد، کاخ ظلم و جور رو به ویرانگی نهاد; همان کاخ‌هایی که بر ویرانه‌ی کوخ‌ها بنا شده بود و وعده‌ی خدا به حقیقت پیوست، ان الباطل کان زهوقا

هنگامه‌ی رفتن بود، ستاره‌های دروغین تاب ماندن نداشتند; محشری عظیم پدید آمد .....و صد حیف... جای خالی شهدا بسیار پررنگ بود.

بهمن ۵۷ که رسید، گذر زمان سرعت یافت. بهمن‌ماه هنوز از نیمه‌ی خود گذر نکرده بود که انتظارها به سر آمد، و روح خدا با دم مسیحایی خود برگی جدید از تاریخ چندهزارساله این مرز‌وبوم را ورق زد. 

مهرآباد آغوشش را با عطر گل‌های محمدی بر روی مردی از جنس نور گشود، مردی آسمانی از سلاله‌ی محمد مصطفی، با اندیشه‌ای روشن که کوله‌باری از رنج‌و غم غربت را بر دوش می‌کشید. امام آمد و طعم آزادی را به ملت چشاند. او آمد و با آمدنش معجزه‌ی بهار در زمستان را ممکن ساخت.

آن ده روز فجر آفرین، قدمتی به اندازه‌ی ده قرن داشت و ۲۲ بهمن، اوج تجلی معنای وحدت بود که پرشورترین روزهای همدلی و برادری، و شور و اشتیاق را در تاریخ این سرزمین، به یادگار گذاشت.

پارسی‌جو آغاز ایام‌الله دهه‌ی فجر را به ملت ایران تبریک گفته و به مناسبت این ایام فرخنده لوگوی خود را به پرچم پاک ایران مزین می‌کند.

برای مشاهده‌ی تمامی لوگوهای پارسی جو اینجا کلیک کنید.

مجموع رتبه (3)
3.5 از 5 ستاره

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

پیوست ها

امتیاز این آیتم :
0
 • مهمان - آدم منطقی

  لوگوی کریسمس و یلدا خوشگل بود ولی این لگوی دهه فجر افتضاحه!!! پرچم دور "جو" کلمه پارسی جئ که میپیچه و این طوری باد میخوره، قاعدتا پشتش باید چسبیده باشه و در سایه باشه و رنگ نداشته باشه!

  دارای رتبه 1 از 5 ستاره
 • سلام. سپاس از نظرتون

 • مهمان - پوریا

  پارسی جو خیلی عالی شده. من چندین ماهه که دیگه برای جستجوهای فارسی از گوگل استفاده نمیکنم و افزونه ی پارسی جو رو در فایرفاکس نصب کردم و از اون استفاده میکنم. امیدوارم این موتور جستجو حمایت بشه و رفته رفته بیشتر پیشرفت کنه و مثل موتورهای جستجوی قبلی که دولت ساخته بود از رده خارج نشه.
  امیدوارم مردم حمایت کنند.
  دهه ی فجر هم مبارک

  دارای رتبه 5 از 5 ستاره
 • سلام. ممنون از انرژی مثبت شما

 • مهمان - علی

  پارسی جو فوق العاده است;) لوگو هاشو عالی تغییر میده ولی ای کاش برای گوشی هم اینجوری باشه سپاس از پارسی جو;):)

  دارای رتبه 4 از 5 ستاره

خبرهای یک هفته گذشته

هیچ مطلبی پیدا نشد!