آخرین خبرها

لوگوی مناسبتی پارسی‌جو به‌مناسبت آغاز سال ۲۰۱۷ میلادی

با آغاز سال جدید میلادی، جستجوگر پارسی‌جو، لوگوی مناسبتی خود را به حال و هوای زیبای این روزها نزدیک کرده است. ضمن تبریک به هموطنان مسیحی و ارامنه ایران، سالی پر از آرامش، موفقیت، سلامتی و اتفاق‌های خوب را برای همه مردم جهان آرزومندیم.


افزونه شاخص پارسی جو معرفی شد

خرداد ۱۳۹۵ پارسی جو از اولین و تنها سرویس تحلیلگر وب‌فارسی با نام شاخص رونمایی کرد. شاخص با سنجش وضعیت صفحات اینترنتی فارسی زبان، اطلاعات تحلیلی لازم را  در اختیار صاحبان وب‌سایت‌ها قرار می‌دهد. به تازگی پارسی جو با معرفی افزونه شاخص و نمایش اطلاعات تحلیلی در نوار ابزار مرورگر، دسترسی راحت و سریع به وضعیت صفحات اینترنتی را برای صاحبان وب‌سایت‌ها فراهم آورده است. مقاله زیر اطلاعاتی راجع به این افزونه به شما ارائه خواهد داد. آن را از دست ندهید.


تاریخ هیچگاه بم را فراموش نخواهد کرد

۱۳ سال پیش; دقیقا ساعت ۵:۲۶ صبح ۵ دی ماه ۱۳۸۲ بود که بم و مناطق اطراف آن در شرق استان کرمان تنها در عرض چند ثانیه فرو ریخت. حادثه‌ای مهیب که هیچگاه از حافظه‌ی ایران پاک نخواهد شد. پارسی جو به مناسبت واقعه دلخراش زلزله بم و ضمن گرامیداشت یاد و خاطره هموطنان از دست رفته ، لوگوی مناسبتی خود را به نمایش گذاشته است. پرس‌وجو را همراهی کنید.صفحه پارسی جو را در اینستاگرام دنبال کنید

پارسی‌جو با هدف برقراری ارتباط بیشتر و بهتر با شما، فعالیت خود را در شبکه اجتماعی اینستاگرام قوت بخشیده است. در ادامه با ما همراه باشید تا از برنامه‌های پارسی جو در این شبکه‌ی اجتماعی پربازدید مطلع شوید.


جستجوگرها در آینده نزدیک، چه خدماتی ارایه می‌کنند؟

موتورهای جستجو از چند سال گذشته تاکنون آن‌چنان هوشمند و خبره شده‌اند که  بهتر از خودمان می‌دانند چه چیزی می‌خواهیم. جستجوگرها به تدریج از انجام جستجوی صرفا بر اساس کلیدواژه کار خود را آغاز کردند تا به موتورهای جستجوی امروزی که در واقع نوعی موتور استنتاج هوشمند است، تبدیل شدند. آینده‌ی موتورهای جستجو هنوز مبهم است اما تاثیر آن بر بسیاری از جنبه‌های زندگی روزمره کاملا روشن و واضح به نظر می‌رسد. در این مقاله سعی کردیم تا آينده‌ نزدیک این تکنولوژی را در ابعاد مختلف بررسی کنیم.


صفحه 6 از 13

خبرهای یک هفته گذشته

هیچ مطلبی پیدا نشد!