آخرین خبرها

آشنایی با یاندکس، موتور جستجوی بومی روسیه

گرچه به نظر می‌رسد باوجود غول قدرتمندی چون گوگل، ایده‌ی اجرای موتورهای جستجو کاری بیهوده باشد اما آمار استفاده از این موتورهای جستجوی بومی نشان از محبوبیت و کارایی متفاوت این سرویس‌هاست. در این مقاله تلاش داریم شما را با چهارمین جستجوگر برتر دنیا ،موتور جستجوی بومی روسیه، با نام یاندکس آشنا کنیم.


پرس‌وجو، بلاگ رسمی پارسی‌جو، آغاز شد

پرس‌وجو، بلاگ رسمی پارسی‌جو، در روز سه‌شنبه ۲۸  اردیبهشت‌ماه، همزمان با تولد ۶ سالگی جستجوگر پارسی‌جو آغاز شد تا کاربران از طریق آن بتوانند از آخرین تغییرات، سرویس‌ها، امکانات جدید و هر آنچه که در  این مجموعه  به عنوان یک اتفاق یا حرکت جدید قلمداد می‌شود دست یابند.


پارسی‌جو شش ‌ساله شد

جستجوگر ایرانی پارسی‌جو در ششمین سالروز تاسیس خود از سرویس ویژه خبری خود رونمایی کرد.هم چنین به مناسبت شش سالگی این جویشگر، بلاگ  رسمی پارسی‌جو با هدف اطلاع‌رسانی رویداد‌های اختصاصی و تکنولوژی به مخاطب، راه‌اندازی گردید.


۱۰ نکته و ترفند جالب برای جستجوی هوشمندانه در پارسی‌جو

 هر ابزاری روش استفاده ای دارد و موتور جستجو نیز ابزار مهم برای جویش اطلاعات در میان انبوه داده ها است.موتور‌جستجوی پارسی‌جو امکانات بسیاری را برای سهولت جستجوی کاربران خود فراهم نموده است که در ادامه به شرح این امکانات می‌پردازیم. با ما همراه باشید.


۲۵ سایت رایگان با امکانات باورنکردنی!

باوجود تکنولوژی موجود در عصر حاضر و گاها نادیده گرفتن مرورگرهای دسکتاپ، تاثیر این مستطیل جادویی طی سالها برقراری ارتباطات غیرقابل انکار است.در این مقاله قصد داریم شما را با ۲۵ سایت فوق العاده و رایگان آشنا کنیم.با ما همراه باشید.چگونه در روند مصاحبه‌های کاری خود جو مثبت ایجاد کنیم؟

مصاحبه کاری یکی از موانعی است که اکثر مردم از مواجه شدن با آن هراس دارند!سوالی که همواره ذهن آن ها را درگیر خود می‌کند این است که چه باید کرد تا در مصاحبه کاری موفق  شد؟با پارسی‌جو همراه باشید تا در این مقاله به بررسی ابعاد این موضوع بپردازیم.


در مورد اپلیکیشن فوق‌العاده EVERNOTE بیشتر بدانید!

اپلیکیشن اورنوت،یکی از نرم افزار های اندرویدی پیشرفته یادداشت‌برداری است. این اپلیکیشن امکانات و قابلیت های بسیار زیادی را برای کاربران خود فراهم نموده است. در این مقاله سعی داریم امکانات و تنظیمات پیشرفته این اپلیکیشن را برای شما شرح دهیم.


صفحه 13 از 13

خبرهای یک هفته گذشته

هیچ مطلبی پیدا نشد!